Lot 358 - Augustus Collection

350,00 EUR
430,00 EUR
Bids:
5

Umberto I (1878-1900) - 20 Lire 1889 Roma. Pag. 584 MIR 1098n Au Rara

Grading/Status: SPL/FDC

Augustus Collection

24 02 2016 12:00 CET

Room auction - Live auction - Starts
24 02 2016 14:30 CET