Lot 342 - Augustus Collection

5.000,00 EUR
6.400,00 EUR
Bids:
4

Umberto I (1878-1900) - 100 Lire 1882 Roma. Pag. 568 MIR 1096b Au Molto rara

Grading/Status: SPL/q.FDC

Augustus Collection

24 02 2016 12:00 CET

Room auction - Live auction - Starts
24 02 2016 14:30 CET