Lot 6 - Augustus Collection

650,00 EUR
700,00 EUR
Bids:
2

Vittorio Emanuele I (1802-1821) - 5 Lire 1817 Torino. MIR 1030b Pag. 11 Ag • Colpetti

Grading/Status: BB-SPL

Augustus Collection

24 02 2016 12:00 CET

Room auction - Live auction - Starts
24 02 2016 14:30 CET