Lot 5 - Augustus Collection

2.500,00 EUR
3.600,00 EUR
Bids:
5

Vittorio Emanuele I (1802-1821) - 5 Lire 1816 Torino. MIR 1030a Pag. 10 Ag Rara

Grading/Status: SPL-FDC

Augustus Collection

24 02 2016 12:00 CET

Room auction - Live auction - Starts
24 02 2016 14:30 CET