Lot 4 - Augustus Collection

800,00 EUR
1.000,00 EUR
Bids:
4

Vittorio Emanuele I (1802-1821) - 20 Lire 1820 Torino. MIR 1028e Pag. 8 Varesi 7 Au Rara

Grading/Status: BB/q.SPL

Augustus Collection

24 02 2016 12:00 CET

Room auction - Live auction - Starts
24 02 2016 14:30 CET