Lot 36 - Augustus Collection

300,00 EUR
360,00 EUR
Bids:
4

Carlo Felice (1821-1831) - 20 Lire 1827 Torino. MIR 1034j Pag. 54 Varesi 18 Au

Grading/Status: BB/SPL

Augustus Collection

24 02 2016 12:00 CET

Room auction - Live auction - Starts
24 02 2016 14:30 CET