Lot 30 - Augustus Collection

400,00 EUR
460,00 EUR
Bids:
3

Carlo Felice (1821-1831) - 20 Lire 1823 Torino. MIR 1034c Pag. 47 Varesi 11 Au Non comune

Grading/Status: BB/q.SPL

Augustus Collection

24 02 2016 12:00 CET

Room auction - Live auction - Starts
24 02 2016 14:30 CET