Lot 3 - Augustus Collection

2.000,00 EUR
0,00 EUR

Vittorio Emanuele I (1802-1821) - 20 Lire 1819 Torino. MIR 1028d Pag. 7 Varesi 6 Au Rara

Grading/Status: SPL-FDC

Augustus Collection

24 02 2016 12:00 CET

Room auction - Live auction - Starts
24 02 2016 14:30 CET