Lot 290 - Augustus Collection

200,00 EUR
0,00 EUR

Vittorio Emanuele II (1861-1878) - 5 Lire 1872 Milano. MIR 1082o Pag. 494 Ag

Grading/Status: SPL-FDC

Augustus Collection

24 02 2016 12:00 CET

Room auction - Live auction - Starts
24 02 2016 14:30 CET