Lot 270 - Augustus Collection

180,00 EUR
220,00 EUR
Bids:
4

Vittorio Emanuele II (1861-1878) - 20 Lire 1877 Roma. MIR 1078u Pag. 474 Au

Grading/Status: BB-SPL

Augustus Collection

24 02 2016 12:00 CET

Room auction - Live auction - Starts
24 02 2016 14:30 CET