Lot 491 - Numismatic Auction 2017

120.000,00 EUR
150.000,00 EUR
Bids:
3

VITTORIO EMANUELE II (1861-1878) 50 Lire 1864 Torino. MIR 1077a Pag. 454 Au Estremamente rara BB/q.SPL

Grading/Status: BB/q.SPL

09 11 2017 17:00 CET

Room auction - Live auction - Starts
10 11 2017 14:00 CET