Lot 25 - Augustus Collection

1.300,00 EUR
1.700,00 EUR
Bids:
3

Carlo Felice (1821-1831) - 40 Lire 1822 Torino. MIR 1033a Pag. 39 Au Molto rara

Grading/Status: BB/SPL

Augustus Collection

24 02 2016 12:00 CET

Room auction - Live auction - Starts
24 02 2016 14:30 CET