Lot 190 - Augustus Collection

180,00 EUR
230,00 EUR
Bids:
5

Vittorio Emanuele II, Re di Sardegna (1849-1861) - 20 Lire 1856 Genova. MIR 1055n Pag. 348 Au

Grading/Status: BB/SPL

Augustus Collection

24 02 2016 12:00 CET

Room auction - Live auction - Starts
24 02 2016 14:30 CET